-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#digjet makina

Elseid Hysajt i merr flakë Ferrari teksa ishte në brenda me vjehrrin

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka kaluar një moment jo fortë të lehtë pasi makina e tij "Ferrari" mori flakë papritur. Futbollisti dhe vjehrri...

Merr flakë ‘benzi’ në mes të Tiranës

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në qendër të kryeqytetit. Një automjet është djegur plotësisht në zonën e kryqëzimit te “Ushtari...

Makina bie nga 10 metra lartësi, vdes shoferi shpëton gruaja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën Prizren – Reçan – një çift të moshuar u përfshinë në një vetaksident me fatalitet. Shoferi i...

Digjet ‘BMW’ në Vlorë, policia zbardh detajet

Një makinë është djegur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Mësohet se automjeti tip "BMW" është në pronësi të Andi Selimajt. “Rreth orës 00:00, në lagjen...

FOTO/ Shpërthen në flakë makina në Fier

Një makinë ka shpërthyer në flakë në rrugën Fier-Seman. Nga informacionet paraprake mësohet se nuk ka të lënduar ndërsa shkaqet e incidentit nuk dihen ende. Vijon...

Përfshihet nga flakët makina në lëvizje, shpëtojnë mrekullisht dy personat

Një mjet është përfshirë nga flakët në fshatin Kuç të Vlorës, ndërsa ka qenë në lëvizje. Mësohet se brenda mjetit kanë qenë dy persona, të...

Digjet makina në Elbasan në vendin ” Ura e 13-të”

Rreth orës 09:50 në vendin e quajtur "Ura e 13-të" dyshohet se për shkak të një defekti është djegur plotësisht automjeti i qytetarit me...

Aksidenti në Belsh/ Dalin detaje të reja për gjendjen e 2 vajzave binjake

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 16:45 në aksin rrugor "Belsh-Kuçovë" ku një makinë ka dalë nga rruga dhe më pas është...

Digjet makina në Belsh, policia jep detajet: Është plagosur një 8-vjeçare

Njoftimi i policisë: Rreth orës 16:45, në aksin rrugor “Belsh-Kuçovë”, automjeti me drejtues shtetasin E. M., ka dalë nga rruga dhe për këtë shkak automjeti...

FOTO/Shpërthen në flakë makina në Belsh, shpëtojnë familjarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh ku mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe ka shpërthyer në flakë. Raportohet se deri...

Latest news

/5pyetjet.al