-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kryemadhit i sekuestruan celularin, Meta: Nuk mbaj më përgjegjësi për çdo sjellje në raport me ligjin

Kryesoret

Kryetari i Patisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë një konference për shtyp u pyet edhe për çështjen e rekursit të bërë në Gjykatë nga Monika Kryemadhi për t’iu kthyer celulari.

Meta tha se për këtë mund të flasë vetë Kryemadhi pasi ai nuk mban përgjegjësi për asnjë njeri në raport me ligjin.

Meta: Nuk mbaj më përgjegjësi për asnjë njeri, për cdo sjellje në raport me ligjin.  Nëse deri dje thoja mbaj përgjegjësi vetëm për vajzën time edhe ajo tani i ka mbushur 18-vjeç. Ajo që dua t’ju siguroj  ju dhe shqiptarët  që sjellja ime në raport me ligjin ka qenë perfekte.

Janë mercenarët dhe zarat e Ramës që përpiqen të frabrikojnë dhe përdorin njerëz me krime të rënda që duhet të ishin në burg kundër Ilir Metës.

Ceshtja CEZ-DIA është regjistruar nga McGonigali. Ceështje është regjistruar në dhjetor të vitit 2019. Ky është një moment mes manisfestimit të parë të paralajmëruar nga unë, si një mjet presioni kundër Presidentit të Republikës, që të pranonte betimet e faqezinjve.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit