-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Sherri nisi në Snapchat, Grei shkoi t’i ndante’, detaje të reja nga vrasja në Fier

Kryesoret

Janë zbuluar disa detaje të reja me vrasjen e ndodhur në Fier.

Konflikti ka nisur disa ditë më parë në rrjetin social SnapChat mes dy kushërinjëve Florjan dhe Klajdi Muka që kanë pasur konflikt me Olsi Serjanin dhe një tjetër djalë të mitur.
Kushërinjtë Muka, Serjani dhe shoku i tij i mitur (Nebi) e kanë lënë dje të takohen për t’u sqaruar.

Së bashku me Olsin ka qenë edhe Grei Bihuci i cili nuk ka qenë pjesë e konfliktit dhe nuk ka pasur lidhje me sherrin.,

Ai ka tentuar të ndalë sherrin, por mbeti vetë viktimë, pa asnjë lidhje me konfliktin.

Vdekja e të riut në Fier, kolegët: Djalë shembull! Ka qenë në vendin e gabuar

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit