-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sherri mes Eglës dhe Rikes, reagon Efi: Më e rrezikuar mund të jetë…

Kryesoret

Efi Dhedhes, e ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për ‘Big Brother Radio’ ka komentuar lidhur me përplasjen e djeshme të dy banoreve brenda shtëpisë së ‘BBV3’, Eglës dhe Rikes.

Rikujtojmë se në shtëpi ka mbërritur një zarf i zi i cili ende nuk është hapur, dhe Efi është shprehur se më e rrezikuar mund të jetë Rike sesa Egla, pasi prej kësaj të fundit Efi nuk kishte parë asnjë reagim dhe se produksioni në fund të ditës mund të thotë që Egla i ka thjesht provokime dhe banorët e tjerë bien pre e tyre!

‘Nuk e mendoj fatkeqësisht se mund të ketë një dalje të Eglës, sepse në fund të ditës mund të thonë që ajo provokon dhe ju të tjerët e hani. Ky është problemi dhe më shumë mendoj se do të jetë më shumë problem për Riken sesa për Eglën, sepse Egla mesa pashë nuk pati ndonjë reagim. Ose të dyja, ose Rikja është më e rrezikuar. Vetëm Egla, jo absolutisht. Fatkeqësisht në raste të tilla thonë që ti provokohesh, por ti duhet të mbash nervat se duhet të durosh. Pavarësisht mendoj se Egla duhet të largohet nga aty brenda, por që ky është thjesht mendimi im.’- ka thënë Efi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit