-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U shpallën të zhdukur, gjenden në kanal trupat e pajetë të nënës dhe djalit

Kryesoret

Një nënë dhe djali i saj në Teksas u raportuan të zhdukur mbrëmjen e së hënës.
Autoritet shprehen se kërkuan gjatë gjithë natës për nënën dhe djalin. Ata e gjetën automjetin e saj në park dhe trupat e tyre të pajetë në kanal.

Sherifi Javier Salazar raporton se dyshimet e para janë se nëna dhe djali vdiqën në një vetëvrasje, por janë ende duke hetuar gjithashtu në vendngjarje është gjetur një armë.

Sherifi Javier Salazar tha se anëtarët e familjes kërkonin shpesh takime për të kontrolluar dhe për tu siguruar për 32-vjeçaren.

Pasi sipas sherifit 32-vjeça kishte një betejë për kujdestarinë e djalit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit