-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

djali nena

U shpallën të zhdukur, gjenden në kanal trupat e pajetë të nënës dhe djalit

Një nënë dhe djali i saj në Teksas u raportuan të zhdukur mbrëmjen e së hënës. Autoritet shprehen se kërkuan gjatë gjithë natës për nënën...

Rrahu dhe kërcënoi nënën, bie në pranga 30-vjeçari shqiptar në Itali

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali për shkaqe dhune. Mediat tregojnë se i riu shqiptar ka goditur dhe kërcënuar me shkelma nënën e tij. E...

Djali dhunon nënën në Fier, arrestohet 43-vjeçari

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Fier ku është arrestuar në flagrancë një 43-vjeçar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës. Ngjarja ka...

Tragjedi e dyfishtë në Itali, djali vret veten, nëna pëson infrakt kur e sheh të pajetë

Një tragjedi e dyfishtë ka ndodhur në një familje në provincën e Agrigento-s në Itali, ku u gjetën të vdekur nënë e bir. Një...

Latest news

/5pyetjet.al