-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Nuk beson as ato që flet’ Balla replikon Bardhin: Gazi mos u përdor!

Kryesoret

Gjatë seancës plenare së sotme Balla dhe Bardhi kanë pasur një sërë replikash për çështjen e Xibrakës ku ky i fundit vazhdon akuzat ndaj Olsi Ramës.

Bardhi në foltore tha se “Dini identitetin e këtij personi. Pse nuk ndihmoni? Prokuroria ju vendos në hetim për moskallëzim krimi… ”

Balla iu kundërpërgjigj Bardhit duke u shprehur se ai po përdoret.

“Ke qenë dhe ministër Drejtësisë. I vetmi moskallëzim krimi po ndodh nga ana juaj. U zotuat se do bëni kallëzim dhe s’e bëtë. Ti je në fazën që nuk beson më as ato që thua vetë. Bëni mirë që të mos përdoreni, Gazi, po përdoresh, Gazi po ta them mos u përdor. (Ndërhyn Vokshi) Albana pse e mbron Gazin ti? Para 6 muajsh Gazi për ty ishte djall, u bë engjëll. Do bëhet djall sërish ku i dihet…” u shpreh Balla

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit