-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Basha nuk ndal ironinë: Janë bërë si kartelat e mafias që dalin dhe kërcënojnë njëri-tjetrin

Kryesoret

Lulzim Basha ka bërë një postim për sa i përket politikanëve të korruptuar.
Basha është shprehur se politikanët janë bërë si kartelet e mafias që dalin kërcënojnë njëri-tjetrin nga frika se po iu vjen radha.

Postimi i kryetarit të PD në X:

Janë bërë si kartelet e mafias, që dalin e kërcënojnë njëri-tjetrin nga frika se po u vjen radha. Fillimisht dilte koka e peshkut të qelbur. Tani del koka e cironkës po aq të qelbur sa peshku. E në fund së bashku me patericat e tyre synojnë t’i bëjnë presion dhe kërcënojnë SPAK-un. Fundi i pandëshkueshmërisë është dita e parë e demokracisë së vërtetë për shqiptarët. Prandaj, sot është jetike të ndalen duart e pista që, në pazare me njëri-tjetrin, kërkojnë të vënë nën kontroll SPAK-un.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit