-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kampionati U-21 përfundon në dhunë, 2 futbollistët e Partizanit në spital

Kryesoret

Kampionati U-21 ka shpërthyer në dhunë mes lojtarëve. Ndeshja e sotme mes Erzenit dhe Partizanit ka sjellë përplasjen e 2 futbollistëve.

“Rreth orës 14:00, në fushën sportive “Tofik Jashari”, është zhvilluar ndeshja e futbollit ndërmjet ekipeve të kategorisë U-21, Erzeni-Partizani.

Organizatorët e ndeshjes nuk kanë njoftuar Policinë për këtë aktivitet.

Në përfundim të ndeshjes, janë konfliktuar fizikisht lojtarët e 2 ekipeve. Si pasojë, janë dëmtuar 2 lojtarë të ekipit Partizani, të cilët janë në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit