-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

U-21

Kampionati U-21 përfundon në dhunë, 2 futbollistët e Partizanit në spital

Kampionati U-21 ka shpërthyer në dhunë mes lojtarëve. Ndeshja e sotme mes Erzenit dhe Partizanit ka sjellë përplasjen e 2 futbollistëve. “Rreth orës 14:00, në...

U pezullua për shkak të shiut, ndeshja e Kombëtares U-21 luhet më 7 qershor

Ndeshja midis Shqipërisë U-21 dhe Malit të Zi U-21, e vlefshme për kualifikueset e Euro U-21, është ndërprerë në minutën e 27-të për shkak...

S’ka fund makthi rumun në Shqipëri, ekipi i U-21 aksident me autobus në Tiranë

Rumania U21 u mund në “Elbasan Arena” nga Shqipëria me rezultatin 3-2. Kuqezinjtë arritën të kthejnë rezultatin nga 0-2 në 3-2, teksa makthi për...

Kualifikueset e Europianit/ Trajneri Bushi zbardh listën për sfidat ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Shqipëria U-21 nis përgatitjet për kualifikueset e Kampionatit Europian 2025 për këtë grup-moshë, teksa trajneri i kuqezinjve, Alban Bushi ka zbardhur edhe listën me...

Latest news

/5pyetjet.al