-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Protesta para bashkisë, shoqërohen në polici 4 protestues

Kryesoret

Pas protestës para bashkisë së Tiranës janë shoqëruar në polici 4 persona.

Shoqërimi i tyre është bërë pasi u hodhën dhjetëra koktejl me molotovë në drejtim të Bashkisë së Tiranës dhe u përplasën me punonjësit e policisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit