-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kursi i këmbimit/ Leku fut euron dhe dollarin në ‘gropë’

Kryesoret

Sot dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë. Euro blihet me 100.8 lekë dhe shitet 101.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 103.7 lekë, ndërsa në shitje me 104.7 lekë. Paundi britanik blihet me 117.4 lekë dhe shitet me 118.3 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit