-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Reshjet shkaktojnë probleme dhe përmbytje në Durrës dhe Vlorë

Kryesoret

Reshjet e shiut kanë shkaktuar shumë probleme në qarkullim në disa akse rrugore në vend.
Qarkullimi është bllokuar nga prania e ujit në lagjen ‘Rilindja’ apo siç njihet në Vlorë, rruga ‘Albano dhe Romina’.

Gjithashtu në Durrës reshjet e shumta të shiut dhe erërat e forta kanë sjellë ndalimin e lundrimit për anijet e tonazhit të ulët dhe peshkarexhave.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit