-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Julia dhe Ilnisa jo vetëm shoqe por dhe kolege, sjellin një projekt të ri televiziv

Kryesoret

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë Julia Ilirjani për të dhënë mendimin e saj në lidhje me ngjarjet e fundit që kanë ndodhur brenda shtëpisë.

Kohët e fundit Julia dhe Ilnisa janë parë shumë afër njëra-tjetrës.

Mirëpo këto takime nuk qenklan dhe aq të rastësishme pasi dyshja po sjell një emision.

“Po ne kemi një projekt që do ta shtrijmë më shumë sesa unë dhe Ilnisa. Do të ketë edhe aktorë të tjerë në kuptimin aktorë të projektit të gjësë. Nuk është film. Ka të bëjë me një lloj spektakli. Se di a mund të quhet spektakël, mund të quhet show. Se di tani t’i vendos një emër, por do të jetë diçka jo në studio, jo në skenë. Duhet ta formulojmë. Por sigurisht në Top Channel, ku tjetër.” u shpreh aktorja

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit