-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I shtrirë dhe me njolla gjaku, gjendet i vdekur 43-vjeçari shqiptar në Itali

Kryesoret

Një 43-vjeçar është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Romë.

Kalimtarët e rastit e kanë gjetur viktimën të shtrirë në asfalt me njolla gjaku aty pranë.

43-vjeçari shqiptar ka marrë një dëmtim në kokë ku policia mendon se mund të ketë qenë një goditje në asfaltin e rrugës.

Mediat e huaja thonë se shqiptari ka humbur ekuilibrin dhe ka ndërruar jetë.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit