-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tiranë/ Gjenden të vdekura 2 vajza ukrainase

Kryesoret

Janë gjendur në qytetin e Tiranës 2 vajza të vdekura ukrainase.

Dyshohet se kjo vdekje është shkaktuar nga mbidoza.

Pranë trupave të vajzave janë gjetur ilaçe Xanax.

Viktimat ishin të moshës 25 dhe 40 vjeç. Ato u gjetën të pajeta në një shtëpi private në zonën e Selvisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit