-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Hummer’ përplas ‘smart-in’ në Sarandë, ja kush janë të plagosurit

Kryesoret

Janë identifikuar 2 drejtuesit e mjeteve që u përfshinë në një aksident ditën e sotme në rrugën Sarandë-Delvinë.

Ata janë Pëllumb Ahmeti, 28 vjeç dhe Birbil Islami, 42 vjeç.

Ahmeti ka qenë në drejtim të mjetit “Hummer” dhe Islami në drejtim të mjetit “Smart”. Si pasojë e aksidentit janë plagosur Islami dhe pasagjeri Vendim Tozo, të cilët po marrin ndihmën e parë në spitalin e Sarandës, ndërkohë që 28-vjeçari Ahmeti është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Sarandë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit