-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Po ecte në rrugë, i moshuari bie në tokë dhe vdes

Kryesoret

Një i moshuar rreth 70 vjeç teksa ishte duke ecur ka rënë në asfalt duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ”Kongresi i Tiranës”.

Dyshohet sipas mjekëve se i moshuari ka pësuar atak kardiak dhe ka qenë i pamundur dërgimi i tij në spital, pasi ka ndërruar jetë menjëherë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit