-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Xhesika Polo flet për divorcin e prindërve: Unë do isha ndarë nuk do prisja 22 vite

Kryesoret

Këngëtarja Xhesika Polo ka folur për herë të parë për divorcin e prindërve të saj. Teksa bisedonte në oborr me fermerët e ‘Ferma Vip’  këngëtarja tha se të dy prindërit kishin probleme me njëri-tjetrin por mentaliteti që ekzistonte i pengoi që ata të ndaheshin.

“Prindërit e mi qëndruan 22 vite bashkë. Ishin të dy të mrekullueshëm, por me njëri-tjetrin bënin xing. Ndenjën 22 vite të martuar për shkak të shumë faktorëve dhe nëse do të ishte në dorën e tyre dhe e zëm do të jetonin në periudhën që jeton brezi ynë… Nëse unë do të isha mami dhe do të isha martuar me një burrë si babi im do të isha divorcuar për 2 vjet”, tha Xhesika.

Sipas këngëtares nëse do të ishte në vendin e nënës së saj do të divorcohej dhe nuk do të priste 22 vite.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit