-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kaos para finales Lyon-PSG, tifozët i vënë flakën autostradës (VIDEO)

Kryesoret

Mbrëmjen e sotme Lyon dhe PSG do të përballen për finalen e Kupës së Francës.

Pak para ndeshjes dy tifozeritë janë përleshur me njëra tjetrën në autostradën pranë qytetit të Lille.

Autobusët e dy tifozerive u takuan në një stacion pagese në autostradë. Më pas ata kanë dalë nga autobusët duke gjuajtur me gurë dhe flakadanë ndaj njëri-tjetrit.

 

Siç duket edhe nga pamjet e hedhura në internet një pjesë e autostradës është në flakë.

Për momentin nuk flitet për shtyrje të ndeshjes, megjithëse ka pasur zëra për të mos u luajtur sonte.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit