-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ndryshon moti/ Breshër dhe reshje të dendura shiu në Tiranë

Kryesoret

Pasditen e sotme ka pasur një kthim total të kushteve atmosferike në vendin tonë.

Tirana është përfshirë brenda pak minutash nga breshëri dhe reshjet e dendura të shiut.

Situatë që ka rënduar jo pak qarkullimin e mjeteve.

Vijon…

VIDEO/ Moti i keq përmbyt në pak minuta Elbasanin

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit