-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lapaj pyet Ramën: Ku i gjete eurot për të prenotuar stadiumin në Milano?

Kryesoret

Kreu i Lëvizjes “Shqipëria Bëhet” Adriatik Lapaj kërkon nga kryeministri Edi Rama që të tregojë së ku i gjenë eurot për të prenotuar stadiume, për të vendosur ekrane led nga 40-50 m2 e për të lëvizur me avion personal, referuar takimit në Milano, pas atij në Athinë.

“Këta që ishin shqetësuar se ku i gjenim ne lekët për 1 zyrë edhe pse nuk kemi pasur 1 ditë pushtet, si ka mundësi nuk belbëzojnë se ku i gjen Kryeministri eurot për të prenotuar stadiume, për të vendosur ekrane led nga 40-50 m2 e për të lëvizur me avion personal?

Bashkë me hajdutët në pushtet duhet shembur dhe klasa e molave që ushqehet me kockat e pushtetit nga gostia me trupin e atdheut” shkruan ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit