-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tiranë/ Përplasi për vdekje 40-vjeçarin dhe ia mbathi, arrestohet i riu

Kryesoret

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën Sauk-Teg. Viktimë e aksidentit mbeti një 40-vjeçar.

“Arrestohet shtetasi 21 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e djeshme, në rrugën e vjetër Sauk-Teg, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin, 40 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

E shtunë e ‘zezë’/ I riu përplas për vdekje 40-vjeçarin në Tiranë

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit