-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Policia bën thirrjen për gjetjen e autorëve të dhunës ndaj avokatit: 20 mijë kush ka informacion

Kryesoret

Drejtori i Policisë Tiranë u bëri thirrje qytetarëve që të japin informacione nëse kanë dijeni për vendndodhjen e autorëve të dyshuar dhe ka vënë në dispozicion 20 mijë euro shpërblim.

Gjatë konferencës ai tha se në polici ishtë vetëdorëzua Dorian Alia, një nga autorët krysorë të sulmit ndaj avokatit.

Avokati u dhunua barbarisht në mes të rrugës mëngjesin e sotëm në zonën e ish-Bllokut, ku sapo kishte lënë vajzën në kopësht.

Avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, është sulmuar me mjete të forta, pasi ka lënë vajzën në kopësht në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Aktualisht gjendja e tij është përkeqësuar dhe ndodhet në intubim në spitalin e Traumës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit