-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI+FOTO/ Fshehu drogë në çorape, 3 vjet burg për shqiptarin

Kryesoret

Një shqiptar i cili ka fshehur në çorapen e tij një sasi droge është dënuar me 3 vite burg.

39-vjeçari Elis Kola pranoi që kishte drogë dhe brenda në makinë më pas u gjetën 22 mbështjellje kokaine me vlerë më shumë se 1100 £ të fshehura në një çorape.

Ai u gjet fajtor për posedim të një droge të klasit A ​​me qëllim shpërndarjen e saj.

Detektivi Lauren Skinner, i cili hetoi, tha: “Ne do të vazhdojmë të prishim dhe çmontojmë aktivitetet e tregtarëve të drogës që sjellin krime, përfshirë dhunën e vjedhjet “.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit