-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dalin detaje nga përdhunimi i shqiptares në Greqi: Nuk ishte hera e parë që e dhunonte

Kryesoret

Disa detaje të reja kanë dalë nga një ngjare e rëndë në Greqi ku një palestinez rreth moshës 27-vjeçare ka përdhunuar një 33-vjeçare shqiptare, ku më pas e goditi me thikë dhe e mbajti peng në një bodrum

Nëna e 33-vjeçares ka treguar për mediat greke, se vajza e saj dhe i riu palestinez kishin disa muaj që njiheshin, ndërsa pranon se kjo nuk ishte hera e parë që e bija e saj dhunoj keq.

Për “Mega” ajo shprehet se para dy muajsh ishte shënuar një tjetër rast dhune brutale që 27-vjeçari kishte ushtruar ndaj shqiptares.

“E kishte goditur shumë kudo. Me dru e hekur nuk e di, e kishte lidhur… Ajo ka frike se nuk është hera e parë që e godet. E ka goditur edhe dy muaj më parë. Ajo e njihte prej muajsh dhe ai e ka dhunuar keq edhe më parë, me plagë në sy në kokë. Madje, edhe tani e ka tërhequr zvarrë dhe e ka goditur”, tha nëna e vajzës shqiptare.

E tronditur nga ngjarja e rëndë, ajo shtoi më tej se vajza e saj fatmirësisht u shpëtua nga një patrullë policie që ishte aty pranë, të cilët kishin dëgjuar të qara dhe të bërtitura.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit