-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në aksin ‘Pogradec-Drilon’, raportohet për 4 të plagosur

Kryesoret

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor “Pogradec-Drilon”.

2 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku për pasojë janë dëmtuar shoferët por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Me lëndime kanë mbetur dhe 2 pasagjerë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit