-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ushtroi dhunë ndaj babait të tij, arrestohet 40-vjeçari në Vlorë

Kryesoret

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi mësohet se G.Z ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Autori i ngjarjes është arrestuar dhe me rastin do të merret Prokuroria e Vlorës.
Njoftimi i Policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë,

Komisariati i Policisë Vlorë:

arrestoi shtetasin G. Z., 40 vjeç, banues në Vlorë pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit