-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ronaldo Sharka

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

Pasi zbuluan lajmin që janë në pritje të ëmbël, Luizi dhe Kiara po kërkojnë ndihmën e ndjekësve të tyre për të zgjedhur emrin e...

Moderatori lë mënjanë hatërmbetjet, uron Luizin dhe Kiarën

Kiara me Luizin konfirmuan ditën e sotme se do të bëhen prindër për herë të parë. Ky lajm erdhi nga vetë çifti nëpërmjet këngës...

Qenkan martuar?! Ronaldo Sharka nxjerr sekretin e Jorit dhe të dashurit të saj

Modelja shqiptare Jori Delli dhe i dashuri i saj Fred De Palma janë çifti më i përfolur i momentit. Ata shfaqen kudo bashkë e...

Nisja e punës së re, Ronaldo ka diçka për t’i thënë vetes dhe atyre që e besuan

Pasditen e djeshme filloi sezoni i pestë i emisionit të dashurisë “Përputhen”. Këtë vit ky emision ka ardhur me risi, nisur nga prezantuesja që do...

Nisja e “Grande Fratello”, Ronaldo Sharka nuk i lë të qetë ish-banorët, tallet me ta

Nisja e spektaklit televiziv "Grande Fratello" në Itali duket se ka fituar vëmendjen e Shqipërisë, pasi është bërë pjesë një konkurente shqiptare. Gazetari, Ronaldo Sharka,...

Zhaklin Lekatari i jep fund beqarisë, miku i saj zbulon muajin e martesës

Ish-opinionistja e "Big Brother VIP", Zhaklin Lekatari zbuloi pak javë më parë se është në një lidhje dashurie. Ajo u shpreh se ndihet e lumtur...

Ronaldo hakmerret ndaj Luizit te Kiara, ja çfarë bëri…

Drama Ronaldo-Kiara-Luizi u rikthye përsëri sepse treshja nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në Instagram. Ka qenë fillimisht Luizi ai që ka hequr nga personat që...

“Je drita e syve të mi”, Keisi Medini merr urimin e veçantë për ditëlindje

Keisi Medini feston ditëlindjes e saj të 23-të dhe ndër urimet e shumta që ka marrë nga miqtë, duket se urimi më i veçantë...

Ronaldo Sharka në “mision sekret”, zbulon çiftin më të ri të showbizit

Fotoja e shpërndarë së fundmi në story-n e Instagramit të ish-banorit të BBV, Ronaldo Sharka padiskutim që ka shtuar dyshimet në rrjet. Në foto shihet...

Ronaldo Sharka thirrje pasanikëve: Më blini një makinë luksoze

Ronaldo Sharka herë pas here bën postime ironizuese në profilin e tij në “Instagram”, të cilat marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Ronaldo ka postuar...

Latest news

/5pyetjet.al