-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Muçollari: Intervista në RAI3 nxori fytyrën e vërtetë të Kryeministrit

Kryesoret

Ditën e djeshme Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë në emisionin RAI3.

Anëtari i Kryesisë së Rithemelimit Grigels Muçollari me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me intervistën e dhënë të Kryeministrit.

Muçollari ka shkruar se me anë të kësaj interviste i doli fytyra e vërtetë e kryeministrit, pavarësisht milionave të hedhura për të pasur një imazh sa më të kuruar.

Sipas tij investigimi i Rai 3 tregoi edhe se çfarë fshihet pas shumë lidhjeve italiane të Ramës.

“E vërteta i duhet njerëzve, e vërteta i duhet dhe raporteve mes dy vendeve. Ky reportazh ishte një prozhektor mbi mekanizmin e një qeverie të korruptuar. Shqipëria nuk është kjo qeveri. Shqipëria ka fatin e keq të drejtohet prej 3 mandatesh nga kjo qeveri”, shkruan Muçollari.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit