-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sa shumë ndryshime/ Ja si do të luajë Shqipëria ndaj Lihtenshtejnit

Kryesoret

Prova e parë përgatitore përpara “Euro2024”. Kombëtarja shqiptare e futbollit zbret sonte në fushë përballë Lihtenshtejnit në orën 20:00.

Trajneri Silvinjo tha se nga minuta e parë do të luajnë futbollistët që nuk kanë pasur minuta të shumta në këtë sezon, por edhe me kombëtaren.

Mes emrave që pritet që të startojnë sfidën janë Strakosha, Berisha, Arbër Hoxha, Jasir Asani, Ramadani, Asllani dhe Bajrami. Sfida do të luhet në stadiumin e Haladas në Hungari.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit