-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Të erdhi inat që nuk more 100 mijë euro”, ja si u përgjigjet Juli ndjekësve

Kryesoret

Finalisti i Big Brother Vip 3, i cili ishte përballë aktores Egla Ceno për çmimin e madh, nuk arriti të fitonte.

Duke iu drejtuar ndjekësve që i kanë bërë këtë mesazh, si fansat e Egla Cenos dhe Romeo Veshajt, ai është përgjigjur duke thënë se më e rëndësishme për të është dashamirësia e njerëzve, sesa paratë.

“Përshendetje të gjithë fansave me profile fallco të E dhe R, që më shkruani në inbox, duke dashur të me intimidoni me fjalinë e famshme “të erdhi inat që nuk more 100 mije Euro”.

Si fillim, unë e kam thënë edhe brenda shtëpisë, se me i rendesishem per mua ishte prezantimi para publikut ne modulin BIO. Kam thene gjithashtu qe me intereson me shume fitorja se sa leket ne vetvete. Gjithkujt i duhen 100 mije Euro, por jo gjithkush e kupton sa e rendesishme eshte dashamiresia e njerezve, qe vertete nuk te mbush xhepat, por shpirtin, zemren dhe mendjen ti mbushin plot.

Por, per merakun tuaj, sapo ti bej 100 mije Euro, do ju lajmëroj, qe te flini rehat ju bashkë me E dhe R…!”, shkruan Juli.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit