-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë! 59-vjeçari konsumon sasi të madhe medikamentesh dhe ndërron jetë

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë kiu një burrë i moshës 59-vjeçare i ka dhënë fund jetës pasi konsumoi shumë ilaçe.

“Pasditen e sotme, në lagjen nr. 2, Korçë, në banesë, shtetasi P. C., 59 vjeç, nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij, dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore. Ky shtetas u transportua për mjekim në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë”, sqaron policia.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit