-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Rrëfehet për rrugëtimin në Ferma Vip, Xhilaga: Kam mbajtur larg ata që shtiren

Kryesoret

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga u shpall javën e kaluar finaliste e Ferma Vip.

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe dhe konkurrentët kanë nisur të analizojnë më mirë lojën e njëri-tjetrit.

Këngëtarja në një bisedë me Baby G ka treguar rreth rrugëtimit të saj në “Ferma VIP”.

Ajo u shpreh se gjatë qëndrimit të saj në fermë, ka mbajtur larg vetes fermerët që kanë bërë lojë dhe ata që janë shtirur. Çiljeta theksoi se ka një aftësi shumë të mirë të kuptuarit kur një person është i mirë dhe do të duket si i mirë.

“Kam aftësi të kuptoj dikë që shtiret e do të dali i mirë dhe dikë që vërtetë është i mirë. Ata që shtiren thjesht i kam respektuar dhe i kam mbajtur më në distancë. Ata që kanë dashur të bëjnë lojë i kam larguar komplet. Mund të falësh një gabim për shkak të moshës, por kur i mëshohet një gjëje, pastaj nuk është një gjë që ka ndodhur pa dashje, por me qëllim. Arsyeja që rri pak më veçmas, përveç arsyes së çunave që kur i pashë në videon e fundit më ka kapur një mërzitje shumë e madhe. U trishtova shume. Unë nuk shtirem dot”, thotë Çiljeta.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit