-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Barella: Fillimi ishte i vështirë ndaj Shqipërisë

Kryesoret

Mesfushori italian i Interit Nicolo Barella deklaroi se shokët e skuadrës e kanë bërë të ndihet e i rëndësishëm, teksa pranoi se ndaj Shqipërisë vlente vetëm marrja e fitores.

Sa e rëndësishme ishte kjo fitore?

Ishte një fillim shumë i vështirë, pasi pësuam shpejt, por morëm kontrollin e lojës dhe përmbysëm shpejt rezultatin. Më pas menaxhuam mirë dhe mund të shënonim sërish, por nuk ia dolëm. Në fund vuajtëm pak, por ishte me rëndësi të merrnim tre pikët dhe ia dolëm.

Ishit në dyshim, por në fushë ishit nga më të mirët…

Shokët e skuadrës më bënë të ndjehem i rëndësishëm dhe i falënderoj. Kisha probleme dhe me kalimin e minutave ndjeva lodhje, por jam mirë dhe shpresoj të ndihmoj edhe më shumë skuadrën në të ardhmen.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit