-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shqipëria i bën gol Italisë për 20 sekonda

Kryesoret

Nedim Bajrami. Ky eshte heroi yne. Mesfushori i ka shenuar Italise sapo ndeshja ka nisur.

Per 20 sekonda, sapo u luajt topi i pare, Italia gaboi ne mbrojtje, Bajrami mori topin dhe shqeu rrjeten.

 

Ka ende shume minuta perpara.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit