-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Festoi dje ditëlindjen, Genci i bëri urimin e veçantë: Je shok dhe…

Kryesoret

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ditën e djeshme festoi ditëlindjen. Urimet nuk munguan nga të afërmit, miqtë e sigurisht nga personi i zemrës.

Genci kishte zgjedhur t’a uronte Enin me një postim të veçantë. Në Instagram-in e tij ai ndarë një fotografi të Enit me vajzën duke thurur fjalët më të bukura për të.

Në postimin e tij Genci shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Je shok i mirë në jetë dhe vajzë e bukur në shpirt! Meriton të jesh e lumtur çdo herë! Unë dhe Adea të duam shumë!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit