-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mos vallë një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Ja si përgjigjet Beniada

Kryesoret

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar në një program televiziv.

Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë.

E pyetur nga moderatorët e programit se a është e vërtetë që një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën?
Modelja është përgjigjur se:

“Nëse është një djalë misterioz të shfaqet dhe të më sjellë trëndafila të kuq”, tha Beniada”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit