-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shembet muri dhe zë poshtë punëtorin në Pogradec

Kryesoret

Një punëtor është aksidentuar në vendin e punës në Pogradec dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Nga informacionet paraprake raportohet se punëtori ka marrë dëmtime pasi dyshohet se i ka rënë sipër një pjesë muri.

Ai u transportua menjëherë në spitalin e qytetit por gjendja e rëndë shëndetësore ka bërë që mjekët të marrin masat për ta transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit