-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fansat ‘kryqëzojnë’ Olta Gixharin për veprimin e fundit në lidhje me djalin

Kryesoret

Aktorja e njohur Olta Gixhari dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft seksi si një nënë me fëmijë të porsalindur.

Mirëpo në foto aktorja shihet teksa mban të voglin e saj me njërën dorë dhe me krahun tjetër pozon. Ky detaj duket se i ka ngacmuar fansat per t’iu kthyer keq Oltës.

“Qyqja, po atë që mban si portofol në dorë moj, bebin e ke? Hej zot”- ka qënë njëri ndër komentet dhe të tjerë vazhdonin me ironi: “Është në kuadër të fotos,’ ‘rëndësi ka pamja e jashtme”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit