-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#17-vjecari

EMRI+FOTO/ Humbi jetën dje në Itali, ja kush është 17-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku hubi jetën një 17-vjeçar shqiptar. Alen Karaboja, lindur në Valcamonica, sipas mediave italiane,...

‘Pushoftë në paqe’! Lot dhe hidhërim për vdekjen e 17-vjeçarit: Humbëm një djalë të shkëlqyer

Mbrëmja e 20 prillit regjistroi një ngjarje tragjike për qytetin e Fushë-Krujës. Isuf Mehmeti, një 17-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë e...

FOTO/ Ky është 17-vjeçari u përplas për vdekje nga makina në Fushë-Krujë

Mbrëmja e 20 prillit regjistroi një ngjarje tragjike për qytetin e Fushë-Krujës. Isuf Mehmeti, një 17-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë e...

Fushë-Krujë/ Shoferi ‘pikë plumbi’ lë të vdekur në vend 17-vjeçarin (DETAJET)

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Fushë-Krujës, ku si pasojë mbeti i vdekur një 17-vjeçar. Mësohet se i mituri...

EMRAT/ Aksident tragjik në Fushë Krujë, 17-vjeçari ndërron jetë, arrestohet shoferi

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Fushë-Krujës. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima...

Tragjike! E përplasi ‘golfi’, ndërron jetë 20-vjeçari në Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës ku për pasojë ka vdekur një 20-vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në lagjen "Mirdita" ku drejtuesi i mjetit...

Shantazhoi 16-vjeçaren se do i publikonte foto nudo, në pranga 17-vjeçari

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se shantazhonte një adoleshente të cilës i kishte vjedhur llogarinë e Snapchatit. "16 vjeçarja shantazhohej...

Itali/ 17-vjeçari pranon fajin: Po, e vrava unë Bledar Dedjën

Vrasja e Bledar Dedjës është duke shkuar drejt zbardhjes, ndërsa ditën e sotme 17-vjeçari i akuzuar si autori i krimit ka pranuar fajin, pikërisht...

17-vjeçari kapet me xhepat plotë me hashash

Një 17 vjeçar është kapur me doza kanabisi të gatshme për tu shitur në lagjen “Hajro Çakërri” të Vlorës. Gjatë kontrollit fizik të adoleshentit S.B...

Vodhi makinën dhe doli për xhiro, në pranga 17 vjeçari

Një 17-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Gjirokastër. Sipas asaj që raportohet nga policia, i mituri i kishte vjedhur një makinë në Konispol, dhe...

Latest news

/5pyetjet.al