-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI+FOTO/ Humbi jetën dje në Itali, ja kush është 17-vjeçari shqiptar

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku hubi jetën një 17-vjeçar shqiptar.

Alen Karaboja, lindur në Valcamonica, sipas mediave italiane, ishte në një festë ditëlindjeje dhe rreth orës 23:00 ka dalë për një xhiro me motor me një shok.

Dyshohet se teksa po bënte zigzage në rrugë, Alen humbi kontrollin e motoçikletës e cila përfundoi duke u përplasur me një mur.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit