-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

23 vjecari

Policia zbardh ngjarjen/ 23-vjeçari shkaktarë i aksidentit me 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së fortës mes dy makinave “Hyundai” dhe “Volswagen”,...

FOTO/ Ky është “Buzëdërri” i Vlorës, babai i 23-vjeçari të ekzekutuar me snajper

Dy ditë më parë Vlora u trondit nga vrasja mafioze e të riut Gëzim Sinomati, 23-vjeç, i ekzekutuar me snajper në ballkonin e shtëpisë...

23-vjeçari ndryshon gjininë për të shmangur shërbimin ushtarak!

Një i ri në Zvicër ka vendosur zyrtarisht të ndryshojë seksin për të shmangur shërbimin ushtarak . Një vit më parë, 23-vjeçari Max  zgjodhi...

23-vjeçari shqiptar abuzon në det e më pas në hotel me turisten angleze

Një turiste e re angleze thotë se është përdhunuar nga një 23-vjeçar shqiptar mesditën e së shtunës së kaluar në ishullin grek, Rodos. Sipas policisë...

Zhduket 23-vjeçari, nëna denoncon në polici

Një djalë 23-vjeçar është zhdukur në Tiranë. Nëna e tij, shtetasja me iniciale GJ.L, ka denoncuar ngjarjen në polici. 23 vjeçari i cili dyshohet...

Latest news

/5pyetjet.al