-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

5 pyetjet

Bastet, Shyti në “5 Pyetjet”: Shteti nuk i mbylli, por i shpalli të paligjshme!

Drejtuesi i shoqatës së basteve, Artan Shyti, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se, mbyllja e basteve sportive nuk ishte...

Shyti në “5 Pyetjet”: Bastet, një pasion, që po të teprohet, kthehet në ves!

Drejtuesi i shoqatës së basteve, Artan Shyti, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se përsa i përket vendimit për mbylljen...

Pasojat e rikthimit të basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Shkaktojnë varfëri e divorce!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli deklaroi se pasojat e basteve dhe lojërave të fatit janë...

Rikthimi i basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Pjesë përbërëse e lumturisë së njeriut!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli mbi rikthimin e basteve në vendin tonë. Sipas z. Tushi,...

Sefa në “5 Pyetjet”: Qëndrimi i PD i qartë, mbështetje pa kushte organeve të drejtësisë!

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike zyrtare, Indrit Sefa, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo u shpreh se, qëndrimi i kësaj force...

Sefa në “5 Pyetjet”: Çdo bashkëpunëtor i sigurimit të shtetit nuk ka vend në PD

Duke folur për ligjin e dosjeve të sigurimit, Sefa tha se, Partia Demokratike ka qenë e qartë dhe është e vendosur që, asnjë bashkëpunëtor...

Përplasjet në PD, Sefa në “5 Pyetjet”: Qëndrimet personale, por aksioni opozitar duhet të jetë i koordinuar!

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike zyrtare, Indrit Sefa, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo u shpreh se, çdo deputet mund të...

Emërimet e reja, Klosi: Kanë dhënë kontribut të çmuar në PS, mënyra jonë e qeverisjes pëlqehet nga publiku

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Blendi Klosi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se të gjitha figurat e emëruara sot...

Ndryshimet në qeveri dhe brenda PS, Klosi në “5 Pyetjet”: Për t’i dhënë një hov të ri qeverijes!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo foli në lidhje me punimet e Asamblesë së...

Situata brenda PD-së për vulën, Lapaj te “5pyetjet”: Si nuk u lodhën, duhet të hapet gara

Avokati dhe aktivisti, Adriatik Lapaj i ftuar mbrëmjen e sotme në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo foli në lidhje me situatën brenda partisë së...

Latest news

/5pyetjet.al