-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

aksion

Nesër buxheti/ Berisha paralajmëron bllokim: Mosbindje!

Nesër do të zhvillohet seanca e radhës plenare në Kuvendin e Shqipërisë ku në rendin e ditës është kalimi i buxhetit nen për nen. Por...

Europol aksion në të gjithë Evropën, mbi 500 të arrestuar

Mes 13 dhe 18 nëntorit autoritetet e zbatimit të ligjit në të gjithë Evropën bashkuan forcat kundër trafikut të armëve të zjarrit, trafikun e...

Berisha: Ajo që shihni në Kuvend është betejë e shenjtë

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Rama nga Kavaja se është i lidhur me krimin dhe në këtë mënyrë qëndron në pushtet. Berisha u shpreh se...

Policia “blindon” Shkodrën, kontroll automjeteve të dyshimta…

Policia në Shkodër po kryen kontrolle mbrëmjen e sotme ndaj mjeteve të dyshimta që lëvizin persona me precedentë penale apo persona të shpallur në...

Arrestohen babë e bir dhe nipi në Shkodër

Policia e Shkodrës ka zbuluar një banesë që ishte kthyer në një ‘shtëpi bari’. Në pranga ranë tre persona, babë e bir dhe nipi...

Policia rikthehet në aksion në veri të Kosovës! Në shënjestër terroristët

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në veri lidhur me sulmin terrorist të 24 shtatorit në fshatin Banjskë të Zveçanit. Lajmin e...

Zbuloi sekretet e vrasësve me pagesë, kush është i burgosi që i bëri gropën grupit të Leart Haxhiut

Mbrëmjen e sotme është zhvilluar një megaoperacion policor në disa qytete të vendit ku u bë e mundur zbardhja e 6 vrasjeve në vend. Nga...

Policia “në gjueti” të vrasësve me pagesë, i burgosuri nxjerr të palarat e grupit

Pas raportimeve të fundit për një megaoperacion policor të zhvilluar mbrëmjen e sotme detaje të reja janë zbardhur në lidhje me këtë aksion. Mësohet se...

Policia aksion në gjithë vendin, zbardhen 6 vrasje, lëshohen 15 urdhër arreste

Mbrëmjen e sotme është zhvilluar një megaoperacion policor në disa qytete të vendit. Mësohet se në lidhje me këtë operacion janë lëshuar 15 urdhër arreste....

U plagos në Banjskë, efektivi i policisë së Kosovës i nënshtrohet operacionit!

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili është plagosur gjatë aksionit në fshatin Banjskë të Zveçanit, është duke u trajtuar në Spitalin e...

Latest news

/5pyetjet.al