-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#aktore

Arjola Demiri publikon FOTOT kur ishte 20 vjeç: Do doja të kisha të njëjtën freski!

Aktorja e dashur për publikun, Arjola Demiri është rikthyer pas në kohë dhe ka publikuar disa foto të saj të 16 viteve më parë....

Ndahet nga jeta aktorja angleze

Angela Lansbury ka ndërruar jetë në moshën 96-vjeçare.Aktorja, e famshme për rolet e saj ikonë në filmat Murder, She Wrote dhe Beauty and...

‘Gratë janë të parat që duan të të fundosin’/ Arjola Demiri zihet keq me ndjekësen e saj

Aktorja Arjola Demiri mesa duket është e irrituar me disa komente negative të ndjekësve të saj. Madje disa prej tyre ka zgjedhur dhe që...

“Gruaja e Europës”, shuhet në moshën 96-vjeçare aktorja me origjinë shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshën 96-vjeçare aktorja e madhe greke, me origjinë shqiptare, Irini Papa.Njoftimin e ka dhënë Ministria e Kulturës e...

Latest news

/5pyetjet.al