-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

altin dumani

LIVE-Noka: Altin Dumani si Aranit Çela, Rama si Enveri

Në seancën e sotme të Kuvendit, deputeti Flamur Noka gjatë diskutimit për projekt-rezolutën për krimet e komunizmit në seancën plenare u shpreh se Edi...

Dumani pret delegacionin britanik të gjyqësorit

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka pritur sot në një takim ambasadorin e Britanisë së Madhe, King Smith dhe delegracioni britanik të gjyqësorit. Në këtë...

Këlliçi: Zoti Dumani, çfarë të bëjmë më shumë që të arrestoni Veliajn?

Në protestën e nëntë të opozitës përpara bashkisë së Tiranës nuk kanë munguar incidentet. Gjuajtje nga veza tek molotovi drejt bashkisë. Ish-kandidati për kryetar...

Berisha: Metamorfoza e Dumanit, më ‘i fortë’ në krye të Task-Forcës sesa në SPAK

Ish-kryeministri Sali Berisha në një deklaratë për mediat, ka bërë një krahasim mes luftës së korrupsionit në dy periudha të ndryshme kohore, por kur...

Bedri Islami: Altin Dumani nuk duhet lënë vetëm

Nuk besoj dhe as nuk më shkon në mend të besoj se, një ditë të bukur, a sido qoftë ajo, shefi i tanishëm i...

Trondit Karamuço: Dumani u ndoq nga dy makina

Profesori i kriminalistikës Ervin Karamuço ngriti shqetësimin në “Top Story” për sigurinë e kryeprokurorit Altin Dumani. Ai tha se pas takimit me deputetët ishte...

Berisha: Si gënjeu Altin Dumani për inceneratorin e Tiranës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani, i cili u shpreh se nuk është bërë asnjë denoncim për grup të strukturuar...

“Na kërcënoi krimi”! Dumani: Problem mbrojtja e familjarëve

Kreu i SPAK-ut, Altin Dumani kërkoi para Komisionit të Ligjeve mbrojtjen e familjarëve të tij dhe prokurorëve të SPAK-ut pasi janë të kërcënuar nga...

A ka ndërhyrë Greqia tek dosja Beleri? Dumani: Nuk ka shanse

“I bindemi vetëm Kushtetutës së Shqipërisë. Asnjë shtet i huaj nuk ka shans të ndërhyjë në punën tonë”. Kështu u shpreh kreu i SPAK-ut,...

LIVE-Dumani: Berisha sfidoi drejtësinë! Nuk fle i qetë, nuk më rriten veshët, nuk jam peng

Drejtuesi i SPAK-ut, Altin Dumani është përfshirë në debat dhe replika me Flamur Nokën në komisionin e Ligjeve. Noka e pyeti për dosjen e Berishës,...

Latest news

/5pyetjet.al