-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ankimim

Pezullimi i tarifave të energjisë në Kosovë, ZRRE do ankimojë vendimin e gjykatës

Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) thotë se do të ankimojë në Gjykatën e Apelit pas vendimin e Gjykatës Themelore rreth pezullimit të përkohshëm...

Tenderi i uniformave, 9 ish-zyrtarët e dënuar ankimojnë vendimin e Shkallës së Parë në Apel

9 personat e dënuar nga për tenderin e uniformave të policisë nga Gjykata e Shkallës së parë, kanë ankimuar vendimin në Apel dhe kërkojnë...

Latest news

/5pyetjet.al