-sidi education-spot_img
11.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ankimimi i PD-së në KAS, nesër hidhet shorti për të përcaktuar relatorët

Kryesoret

Nesër, ditën e diel do të hidhet shorti për përcaktimin e relatorëve për kërkesat ankimore të depozituar në KQZ nga Sali Berishës dhe Enkelejd Alibeajt.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit