-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arrsh

PD: ARRSH strofull korrupsioni, punonjësit mos firmosin

Zëdhënësja e antikorrupsionit nga grupi i Berishës, Genta Vangjeli denoncon se ARRSH është një strofull korrupsioni dhe vijon me avazin e vjetër, “të grabisë...

Ish-kreu i ARRSH del nga SPAK, ja çfarë deklaroi Dashamir Xhika

Ish-drejtori i ARRSH, Dashamir Xhika mëngjesin e sotëm është paraqitur në SPAK. Dashamir Xhika është ish-drejtor i ARRSH dhe kandidat për deputet i LSI në...

Ish-drejtori i ARRSH-së Dashamir Xhika futet në SPAK

Paraqitet në Prokurorisë së Posaçme për të dëshmuar ish-drejtori i ARRSH-së Dashamir Xhika. Ende nuk dihet për çfarë dosje do të pyetet ish-drejtori i ARRSH-së.

PD: ARRSH shpalli 200 milionë euro tendera, zhdukën sipërmarrjet e huaja!

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Akil Kraja ka denoncuar ARRSH, e cila së fundmi shpalli 13 procedura për investime publike strategjike me...

Provat e reja/ Berberi tërhoqi lekë 150 herë nga llogaria bankare

Kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar, Evis Berberi rezulton se nga llogaria bankare e shoqërisë “DAAM” shpk ka aksesuar 150 herë. Këtë fakt, Prokuroria e Posaçme...

GJKKO lë Berberin në burg, avokati: S’ka dhënë tendera, kompaninë ‘DAAM’ e ka shitur

Nën akuzën për "korrupsion" dhe "pastrim parash", GJKKO ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për ish-drejtorin e ARRSH, Evis Berberi. I pari që...

‘Qethën’ milionat nga tenderat, burg për Evis Berberi dhe dy biznesmenët

‘Qethën’ milionat nga tenderat, lihen në burg Evis Berberi dhe dy biznesmenët

Shtyhet për nesër seanca për Berberin dhe dy biznesmentë

Është shtyrë për nesër në orën 12:00 seanca për masën e sigurisë ndaj ish-kreut të ARRSH, Evis Berberi si dhe për dy biznesmenët Valter...

Evis Berberi në burg, Dumani: Nuk do kursejmë askënd

Kreu i ARRSH-së, Evis Berberi dhe dy biznesmenët e arrestuar për korrupsion dhe pastrim parash do të dalin sot përpara Gjykatës së Posaçme për...

Sa miliona iu gjetën në shtëpi dhe fatura që zbuloi korrupsionin e Berberit

Gjatë hetimeve të Prokurorisë së Posaçme agjentët e Byrosë Kombetare të Hetimit kanë zbuluar një faturë ku nga llogaria bankarë e shoqërisë “DAAM ShPK”...

Latest news

/5pyetjet.al